Stránka 1 z 42  > >>

26. 04. 2018
Kategorie: General
Zaslal: JarouSO

Dva členové CISO byli součástí výpravy na letošním mistrovství Evropy juniorů v Itálii. Vítkovický Dominik Gloser nestačil v 1. kole na svého protivníka, po verdiktech bodových rozhodčích s moldavským bijcem Nicolaem Bucsou prohrál 1:4 na body.

Retoping sportovního povrchu rozcvičovacího stadionu ve Vítkovicích začal podle plánu a potrvá přibližně měsíc. Stadion je tedy z pochopitelných důvodů uzavřen, ovšem odměnou všem atletům a atletkám budou kvalitnější tréninkové podmínky už od konce května.

23. 04. 2018

Dva dny před hlavním programem letošního ročníku atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava budou na Městském stadionu soutěžit také hendikepovaní atleti. Klub Atletika Ostrava ZTP pořádá 11. května od 14 hodin závody pod názvem Handi Zlatá tretra.

6. 04. 2018
6. 04. 2018

Dva nadějní vítkovičtí lyžaři ukončili letošní sezonu na březnovém mistrovství republiky neslyšících v Koutech na Desnou. V kategorii předžactva obsadil Jan Filip pátou příčku a Adam Kest skončil šestý. Pro něj to byla vůbec první soutěžní sezona v životě a sedmiletý talent má určitě na čem stavět.

22. 03. 2018

Družstvo SSK Vítkovice skončilo ve 3. kole bowlingové ligy neslyšících na skvělém 4. místě ze sedmi účastníků a stejná příčka jim patří i po třech kolech. Na svém kontě mají celkem 42,5 bodů a čeká je ještě závěrečné kolo, které se hraje na konci dubna v Praze na Žižkově.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1