Vysoké vítězství neslyšících fotbalistů ve Zlíně

15. 05. 2018

Fotbalisté TJ Slovan Zlín se po deseti letech vrátili do nejvyšší soutěže neslyšících a v neděli 13. května na umělé trávě ve Vršavě přivítali tým SSK Vítkovice. Hosté sice podobně jako v minulém zápase nebyli kompletní, ale tentokrát po bojovném výkonu slavili vítězství 7:1.

Hned v úvodních minutách měli hráči Vítkovic tři gólové šance. Tu největší spálil levý záložník Jedlička, když z dobré pozice přestřelil branku. Skóre tak otevřel a Hartoš, když sám unikl po pravé straně a dokázal i přesně zakončit. Do konce prvního poločasu stihl ještě zvýšit vedení Vizina.

Gólová přestřelka začala až ve druhé půli. Domácí nejprve snížili na 1:2, ale pak už začali úřadovat s chutí hrající fotbalisté Vítkovic. Třetím gólem se blýskl Hubáček, na jeho dalekonosnou střelu levačkou byl domácí gólman krátký. Na 4:1 zvyšoval hostující kapitán Gajdošík, po něm přidal svůj druhý gól Hartoš a definitivní podobu výsledku dal Hubáček. Dvěma góly v závěrečných minutách zaznamenal hattrick.

Vítkovičtí byli v utkání jasně lepším týmem, nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Radim Hartoš. Po třech zápasech na hřištích soupeřů se ostravský tým poprvé představí také doma. 26. května od 11 hodin hostí doposud neporažený celek 1. PSKN Praha.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1