Junioři zlatí na šampionátu v kopané neslyšících

30. 05. 2018

V polovině května se v Praze uskutečnilo mistrovství České republiky žáků v malé kopané a juniorů v kopané neslyšících. Šampionát dopadl nad očekávání dobře, junioři vybojovali titul, jejich mladší spoluhráči obsadili druhou příčku.

Turnaje žáků se zúčastnily tři celky, které hrály systémem každý s každým dvoukolově. Ostravané ze čtyř zápasů odešli dvakrát vítězně a zaznamenali také stejný počet porážek. Nejprve prohráli s I. PSKN Praha 1:3 (gól Ostravy vstřelil Altman), pak porazili SK Olympia Praha 6:3 (2x Altman, 2x Skýpala, Kondáš, vlastní). V odvetách opět podlehli I. PSKN Praha 3:5 (Matis, Altman, Kondáš) a porazili SK Olympia Praha 2:1 (Skýpala, Kondáš). Mistrem republiky se stali hráči I. PSKN Praha. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Lukáš právě z mistrovského týmu.

Rovněž turnaje juniorů do 23 let v kopané se zúčastnily tři celky, konkrétně SSK Vítkovice, I. PSKN Praha a SKN Brno. Vítkovičtí junioři prošli šampionátem bez jediného zaváhání, nastříleli svým soupeřům 19 gólů a jen dvakrát inkasovali. Na cestě za titulem porazili I. PSKN Praha 9:1 (6x Hubáček, Turoň, Skala, Vyzina) a SKN Brno 10:1 (4x Hubáček, 3x Vodička, 2x Turoň, Vyzina). Na druhém místě skončil I. PSKN Praha, který porazil SKN Brno 5:2. Nejlepším hráčem turnaje se stal náš vítkovický Ondřej Vodička.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1