Neslyšící fotbalisté zakončili sezonu výhrou nad Zlínem

28. 06. 2018

Vítkovičtí neslyšící fotbalisté vyhráli nad Zlínem poslední zápas na hřišti ve Lhotce u Ostravy 4:0. Nastoupili v nejsilnější sestavě a od začátku diktovali tempo hry. Do poločasu vstřelili tři branky a tím vlastně rozhodli o osudu utkání.

O první gól se zasloužil kapitán Gajdošík a od té chvíle se Zlínští nestačili bránit, nestačili reagovat na vývoj a zanedlouho inkasovali zásluhou Hubáčka podruhé. Ještě do poločasu přidal třetí gól Jedlička, kterému přihrál pravý bek Džilič.

Ve druhém poločase nastoupil levák Holan, jen co se rozkoukal po hřišti přihrál ideálně Vodičkovi a ten do prázdné branky vstřelil další gól. Poté hosté začali urputně bránit a domácí se nemohli dostat do gólových šancí. Útočníci Hubáček, Vodička i Holan měli šance, bohužel z toho nebyla žádná další branka. Zápas skončil výhrou Vítkovic 4:0, což v konečném účtování soutěže znamenalo stříbro. Brno doma vyhrálo 8:0 proti Praze, stalo mistrem a třetí skončila Praha. Poslední místo zbylo pro Zlín, který nevyhrál ani jeden zápas. Nejlepším střelcem soutěže se stal Hubáček, autor osmi branek.

S druhým místem jsou podle slov trenéra Petra Lacha Ostravané spokojeni. "Je škoda, že jsme nevyhráli dvakrát proti Brnu, protože nám chyběli hráči. Takový je sport, hlavně že jsme byli kolektiv, a snažili jsme hrát, co nejlépe." A jedna z hlavních opor týmu brankář Dalibor Jedlička jeho slova doplnil: „V hlavě pořád přemyslím, že jsme jako první. Byli jsme nadšení z druhého místa a ještě Hubáčkovo ocenění za nejlepšího střelce. Přeji si, abychom za rok byli v kompletní sestavě a porazili i Brno.“

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1