Úspěšný vstup fotbalistů do sezony

3. 09. 2019

Utkání 1. kola mistrovství České republiky Fotbalového svazu neslyšících 2019 mezi Vítkovicemi a Zlínem se odehrálo v sobotu 31. srpna od 10 hodin za krásného slunečného počasí na travnatém hřišti SK Ostrava Lhotka a za účastí tří delegovaných rozhodčích.

V 1. poločase se domácím nedařilo a předváděli špatnou hru s řadou nepřesných přihrávek a špatným zpracováním míče. Hra se postupně zlepšovala a na konci poločasu už měli převahu. Pak se také dočkali premiérové branky v novém ročníku soutěže. Ve 44. minutě poslal Vítkovice do vedení Patrik Gloga.

Do druhé půle trenér změnil taktiku a kluci hráli mnohem lépe. Měli větší převahu, ale nedokázali proměnit své gólové šance (jednu z největších měl Hartoš). V 77. minutě zvýšil Jaroslav Holan na 2:0. Stav utkání skončil 2:0, a to zejména zásluhou skvělé obrany, ve které dominovali David Holý a Antonín Babíček. Na domácích hráčích bylo znát, že ještě nejsou v dobré kondici a chybí jim především větší porce tréninků. Velmi příjemně ovšem překvapil brankář Libor Tomka, chytal skvěle a udržel své čisté konto. Nejlepšími hráči byli domácí Patrik Gloga a za hosty David Holý.

Sestava SSK Vítkovice: Tomka L. - Hýža M., Gloga P., Jankovič J., Lavrovič Z., Gajdošík T., Hartoš R., Bajer J., Zbořil T., Holan J., Vyzina J. - trenér Balažovič R., vedoucí Lach P. Střídání: 55´ Menša T. (Vyzina J.), 80´ Hop M. (Lavrovič Z.), 85´ Turoň M. (Holan J.) Náhradníci: Tomáš D., Svoboda R.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2019 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1