up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Vynikající výsledky na mistrovství Chorvatska

27. 04. 2022

V polovině dubna se v chorvatské Pule konal 25. ročník otevřeného mistrovství Chorvatska tělesně postižených atletů. Členové vítkovického klubu společně s českými atlety a atletkami změřili síly se zahraničními soupeři a nevedlo se jim vůbec špatně.

Nejvíce se dařilo Miroslavě Obrové, která vyhrála všechny své disciplíny a brala první místa za vrh koulí, hod diskem i oštěpem. Ondra Bartošek samozřejmě nesměl odjet bez dalšího nového českého rekordu, který předvedl v běhu na 400 m a bral 3. místo. Stříbro přidal ještě na 200 m.

Michal Enge bral skvělé 3. místo v hodu kuželkou za výkon 28,14 m v nabité konkurenci. Skvělé výkony předvedl na svém prvním zahraničním startu Lukáš Hirka. Osobní rekord ve vrhu koulí 7,09 m. Vyrovnané výkony předvedl na hranici osobních rekordů v disku a oštěpu. Honza Nigrovič předvedl jeden z nejlepších osobních výkonů v hodu diskem. Mára Horský nepřekonal osobní maxima, ale pral se o nejlepší výkony. Vojta Konečný i přes zdravotních komplikace, dával do hodů maximum.

Všem moc gratulujeme za skvělou reprezentaci oddílu a už vyhlížíme další start na domácí půdě, a to v Pardubicích.

Kompletní výsledky mistrovství Chorvatska najdete ZDE

« zpět «