up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Neslyšící fotbalisté třetí na domácím šampionátu

30. 04. 2022

Mistrovství České republiky neslyšících v malé kopané žáků do 16 let se hrálo v sobotu 23. dubna v Praze na Strahově. Zúčastnily se jej pouze tři týmy, domácí I.PSKN Praha, BSKN České Budějovice a SSK Vítkovice, který nakonec obsadil třetí místo.

Hrálo se systémem každý s každým, a to dvoukolově. Úvodní zápas obstaraly celky I.PSKN Praha a SSK Vítkovice. Domácí tým byl většinou v převaze a vyhrál celkově 4:2 díky hatricku Xaviera Kuldy. Pak Ostravané prohráli i s Českými Budějovicemi 5:6 a bylo zřejmé, že o titulu rozhodne souboj I. PSKN Praha s Jihočechy. Ve druhém kole Vítkovičtí opět tahali za kratší konec. S Prahou prohráli 1:9, s Českými Budějovicemi 3:5. Rozhodující zápas vyhrála nad Českými Budějovicemi s převahou domácí Praha 6:3. Tím si vybojovala první místo.

Ředitel turnaje pan Valášek předal všem týmům poháry a medaile. Bylo těžké rozhodnout, koho vyhodnotit nejlepším hráčem, neboť většina hrála výborně. Rozhodčí nakonec zvolili Patrika Altmana z Vítkovic. Pavel Bandy z Českých Budějovic byl vyhlášen nejlepším střelcem díky dvanácti gólům. Nejlepším brankářem byl Karel Červeňák z I.PSKN Praha.

« zpět «