up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Neslyšícím bowlerům se příliš nedařilo

5. 05. 2022

Začala bowlingová liga neslyšících pro sezonu 2022, do níž se přihlásilo jedenáct klubových družstev z celé republiky. Úvodní kolo se uskutečnilo v Olomouci na konci dubna a mezi účastníky nechyběli ani zástupci SSK Vítkovice.

Původně měli startovat minimálně čtyři hráči, ale nakonec se na Hané představila pouze trojice Karasz, Špok a Maďa. Snažili se vyrovnat s prostředím, které nepatřilo mezi nejlepší. Na špatných drahách se jen těžko dosahovalo dobrých výsledků. Bilance jedné výhry a šesti porážek v turnaji znamená, že jsou Vítkovice po 1. kole osmé v tabulce s 10 body. “Bohužel se projevilo, že našim vítkovickým hráčům nevydržely síly to zvrátit a načerpat energii od začátku do konce zápasu bez pauzy. Pro příští kolo si chceme zlepšit reputaci,” přiznal Jaromír Maďa.

Vítkovickým bowlerům se ovšem nevedlo ani ve čtvrtém kole 3. ligy. Ve Frýdecko-Místeckém centru Bowling Jadran podalo kvarteto Miroslav Janošec starší, Jaromír Maďa, Radim Karasz a Roman Kunovjánek podprůměrný výkon a kleslo na čtvrtou příčku v tabulce.

« zpět «