up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Gigant už o víkendu v Ostravě

15. 06. 2022

Mistrovství republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek se na vítkovickém Městském stadionu koná už tento víkend 18. a 19. června. Na gigantu se tradičně představí nejlepší mladí čeští atleti a atletky a mezi nimi nebudou chybět ani zástupci pořádajícího klubu.

A řada z nich bude patřit k favoritům v bojích o titul. Bezesporu největší nadějí je Katrin Brzyszkowská, která vede letošní juniorské tabulky ve vrhu koulí i hodu diskem.

Ovšem medailové ambice budou mít i další. Na čtvrtce juniorů je to například Milan Ščibráni a na stejné trati juniorek Anna Cagašová. Jeroným Polášek bude patřit ke spolufavoritům v běhu na 3000 metrů, Niki Joannidu zase v tyči juniorek a Tereza Sklenářová v trojskoku juniorek. V minulém roce na kladenském Sletišti to byly opravdové žně. Čtyři tituly a celkem čtrnáct cenných kovů. Je tedy na co navazovat.

Sobotní program zahájí už před devátou hodinou ranní chodecké závody dorostenců a dorostenek. V 10.30 hodin je na programu slavnostní zahájení a soutěžit se bude až do osmi večer. V neděli začne v 9.15 disk juniorů a štafetová finále na 4x400 metrů program v 16 hodin uzavřou.

« zpět «