up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Karolína Maňasová zlepšila osobák na šedesátce

23. 01. 2023

Mezinárodní mítink Jablonecká hala oslavil v letošní sezóně 50. výročí. Na víkendovém mítinku se kvalitními výkony blýskli i vítkovičtí zástupci. Sprinteři Zdeněk Stromšík a Karolína Maňasová nebyli ve svých závodech pouze do počtu.

Dvacetiletá Karolína Maňasová opět posunula své maximum v běhu na šedesát metrů a časem 7,34 obsadila třetí příčku. Posunula se tak do čela letošních českých halových tabulek.

Stromšík skončil na stejné trati na pátém místě, ovšem zlepšil si svým letošním nejlepším časem 6,68 svoje postavení mezi nejlepšími sprintery sezony. Je v tuto chvíli třetí o čtyři setiny sekundy za lídrem tabulek Janem Velebou.

Ve vítkovické hale se o víkendu uskutečnilo mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích. Maraton disciplín zaměstnal organizátory na sto procent, ale závody proběhly bez větších problémů. V pětiboji žen vyhrála Barbora Zatloukalová z Olomouce. Vítězem sedmiboje mužů se stal Vilém Stráský z Univerzity Brno ziskem 5625 bodů, vítkovický Jan Vojtek skončil druhý výkonem 4455 bodů.

« zpět «