up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Ostrava Indoor I okořenili zahraniční účastníci

25. 01. 2023

Řadu kvalitních výkonů přenesl první letošní mezinárodní mítink Ostrava Indoor I. Do vítkovické haly zavítali atleti a atletky ze Slovenska a Polska, takže konkurence byla velká. Není divu, že se domácí jen těžko dostávali na stupně vítězů.

Mezi účastníky nechyběl například slovenský sprinter Ján Volko. Vyzkoušel si třístovku a vyhrál ji časem 33,70. A podobně kvalitní účast byla i v dalších disciplínách.

Z vítkovických zástupců se podařilo uspět například Tomáši Lisákovi, který v novém osobáku 6,92 doběhl druhý na šedesátce. Na dvoustovce byla Štěpánka Kolářová časem 24,38 třetí. Milan Ščibráni doběhl třetí na čtvrtce časem 49,08. Na překážkách potvrdil dobrou formu Jan Vojtek, když doběhl druhý za 8,40. Hned za ním skočil třetí Jan Vicher časem 8,97.

Z technických disciplín se tradičně dařilo zejména vrhačům. Kateřina Fridrichová obsadila výkonem 12,38 druhé místo v kouli dorostenek, Alice Stechnová byla druhá mezi ženami výkonem 10,76 a Petr Bílský skončil rovněž druhý výkonem 14,55 v soutěži juniorů.

Celkem se závodů zúčastnilo přes pět stovek závodníků a závodnic z bezmála stovky oddílů.

Kompletní výsledky najdete ZDE

« zpět «