up

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Partneři

msmt

Clarion

 

Dodavatelé

 

sevenmedia


Mistrovství MS kraje žactva

30. 01. 2023

Na mistrovství Moravskoslezského kraje kategorie žactva a mladšího žactva padaly ve vítkovické hale osobní rekordy jako na běžícím pásu. Domácí naděje získaly deset medailí. Tituly vybojovali ve vrhu koulí Václav Hranický a Eleni Chvostková.

Vrhačské soutěže přinesly pro vítkovické barvy nejvíc cenných kovů. V kategorii žáků vyhrál Václav Hranický v novém osobním rekordu 13,02. Druhý za ním skončil rovněž v osobáku 12,28 Martin Mocek. V mladší kategorii obsadil Kryštof Žídek výkonem 9,17 třetí místo.

Soutěž koulařek v kategorii žákyň vyhrála Eleni Chvostková výkone 10,95. I pro ni je to nové osobní maximum. Třetí skončila výkonem 10,20 Adriana Gelnarová. A také v kategorii mladších žákyň to v koulařském sektoru cinklo domácí závodnici. Adél Szücs v novém osobáku 10,59 obsadila druhou příčku.

V běžeckých disciplínách se podařilo vybojovat medaile pouze Milanu Nožičkovi. Ve sprintu na 60 metrů mladších žáků obsadil časem 8,12 druhou příčku, v běhu na 150 metrů byl časem 19,86 třetí. Medailovou úrodu vítkovických talentů doplnil třetím místem ve výšce Matěj Žvak (150) a druhým místem v dálce mladší žák Adam Rusek. Jeho výkon 441 centimetrů rovněž patří do kategorie nových osobních rekordů.

Kompletní výsledky najdete ZDE

« zpět «